Osem kategórií a dva dni plné 3×3 basketbalu!
Už tento víkend sa na handlovskom námestí uskutoční siedmy ročník Handlovského 3×3 People streetball cupu. Pôjde pritom o jediný dvojdňový turnaj na Slovensku, ktorý vyvrcholí večerným finále pod umelým osvetlením.

Sobota, 16. júna bude patriť turnaju v rámci 3×3 Central Europe  tour. Súťažiť sa bude v štyroch kategóriách: Muži, Ženy, Dievčatá U18 a Chlapci U18. Zápasy odštartujú o 12:00. Na turnaj sa môžete zaregistrovať TU: https://bit.ly/2sUwvoN
Celé podujatie zavŕši jedinečné finále pod hviezdami. Súčasťou bude aj afterpárty, ktorú odštartuje koncert handlovského rapera Delika.

Handlovský streetball bude pokračovať v nedeľu o 10:00 tradičnými kategóriami Open fun – pre neregistrovaných hráčov, Open mix – súťaž zmiešaných družstiev a detských kategórií U13 a U15. Do týchto kategórií sa jednotlivé tímy môžu zaregistrovať TU:  http://bit.ly/2JDhlOT

Bojovať sa bude nielen o finnančné a vecné ceny ale aj o víkendové pobyty od hlavného partnera podujatia hotelu Galileo na Donovaloch.

Celé podujatie zastrešuje „People restaurant  and cocktail bar“ a Slovenská basketbalová asociácia. „Aj tento rok sa ako organizátori snažíme zdvihnúť latku o čosi vyššie. Veríme, že to bude kvalitný 3×3 turnaj pre hráčov  so zaujímavými zápasmi a množstvom sprievodných aktivít pre všetkých divákov,“ hovorí jeden z handlovských organizátorov Ondrej Haviar.

Okrem3x3 basketbalu čaká na hráčov, ale aj divákov zaujímavý program plný sprievodných aktivít pre deti aj dospelých.  Nebude chýbať tradičná súťaž v streľbe trestných hodov, trojkách či tombola. Tých najmenších bude čakať škola basketu. O hudobný program sa počas celého víkendu budú starať štyria DJ-i – DJ Triple p, DJ Papik, DJ Worthy a DJ Sampson.  Tanečnými vystúpeniami  Vás ohúri handlovská tanečná skupina  Volcano.

Tešíme sa na Vás!!!