Máme za sebou prvé podujatie SBA 3×3 TOUR 202, ktoré sa konalo na atraktívnom mieste, na námesti pred OC Galéria. Vďaka lokálnym organizátorom Simeonovi Jackuliakovi  a Malonovi Janošovovi sa podarila naźa vydarená akcia s veľkým počtom tímov. Na prvej zástavke sa predstavila koompletná slovenská špička na čele s tímom Meferes Slovakia, Energy team, legendárny Letný Vánok a reprezentácie mužov do 23 rokov pripravujúcich sa na domácu FIBA U23 Nations League.

Hralo sa v dvoch kategóŕiach muži  a U18 chlapci. Žiaľ ženské kategórie sa nepodarilo otvoriť, čo nás veľmi mrzí, ale pevne veríme, že na ďalších zástavkách sa to podarí. V Lučenci sme mali možnosť vidieť  31 tímov, čo je naozaj skvelá účasť na prvé podujatie a vôbec premiérové v tejto sezóne 3×3 basketbale. FIBA potvrdila status QUEST našej tour, takže vítaz v bratislavskej Eurovei postúpi priamo do kvalifikácie jedného z podujatí World Tour.

Poradie:

  1. miesto: Meferes Prievidza
  2. Slovakia U23 B
  3. NepřepepřeteNámVepře

Srdečne gratulujeme víťazom a Ďakujeme Lučenec a OC Galéria.

Komárno už sa blížime

Kalendár SBA 3×3 Tour je nabitý. V programe pokračujeme  už najbližšiu sobotu kedy predstavíme v Komárne. Vďaka BC Komárno a Ladislavovi Stojanovovi sa vidíme druhý krát v krásnom prostredí námestia generála Klapku, kde už tradične v 3 kategóriách zabojujú basketáci a baskeťáčky o celkové prvenstvo a samozrejme o poriadnu dávku bodov do rankingu. Prihlasovanie stále prebieha. Ešte môžeš zaplniť voľné miesta v kategóríach mužov, žien, chlapcov do 18 rokov a dievčat do 18 rokov.

Základné informácie:

Miesto podujatia: Námeste gen. Klapku, Komárno

Dátum: 10.7.2021

Prihlasovanie: SBA 3×3 TOUR 2021 – Komárno (fiba3x3.com)