Uplynulý víkend sme sa predstavili v Nitre, kde sme v spolupráci s PROMENADA LIVING PARK pripravili ďalší stop v rámci SBA 3×3 Tour 2023. Po prvýkrát sme sa rozhodli zorganizovať dvojdňové podujatie. V krásnom prostredí nového nákupného centra sa do turnaja zapojilo 24 tímov v dvoch kategóriách. Počas dvoch dní mali diváci možnosť vidieť v akcii 88 hráčov v kategórii OPEN a U18. Celkovo sa odohralo 40 zápasov.

Veľká vďaka patrí Lukášovi Štukovi, ktorý priniesol 3×3 tour na toto veľmi zaujímavé miesto, kam sa o rok učite radi vrátime.

Záverečné poradie OPEN:

  1. miesto: CZE U23
  2. miesto: MPO 3×3
  3. miesto: 3×3 Black

Záverečné poradie U18:

  1. miesto: 10 za minútu
  2. miesto: Shanghai Sharks
  3. miesto:THK

Fotogaléria: už čoskor….

Informácie o turnaji: SBA 3×3 Tour Promenada Nitra (fiba3x3.com)

Dvojdňovka v Petržalke

Už tento víkend nás čaká opätovne dvojdňový turnaj. Po roku sa vraciame na veľmi zaujímavé miesto a to na dostihovú dráhu v bratislavskej mestskej časti Petržalka. SBA 3×3 Tour bude tento rok súčasťou veľkého kultúrneho podujatia pod názvom DNI PETRŽALKY 2023 . V spolupráci s basketbalovým klubom BSC odštartujeme sobotu mládežníckym turnajom  a plynulo prejdeme do hlavných kategórií. Veľmi nás teší, že sa nám podarí otvoriť kategóriu žien za účasti slovenských a rakúskych reprezentácií, naplnené máme kategórie mužov a žien. Touto cestou by sme veľmi radi pozvali všetkých fanúšikov 3×3 basketbalu aby sa prišli zabaviť na kvalitný olympijský šport a vychutnali si výbornú zábavu v rámci kultúrneho programu, ktorý mestská časť počas víkendu pripravuje.

Informácie o turnaji:

SBA 3×3 Tour Bratislava – Petržalka (fiba3x3.com)