repre zeny

Slovenská basketbalová asociácia pozýva všetkých fanúšikov 3×3 basketbalu na medzinárodný turnaj žien a dievčat U18, ktorý sa uskutoční v Bratislave, konkrétne Areál netradičných športov – Pivoňkova ulica (ZŠ Nevädzová). Začiatok turnaja je naplánovaný na 10 : 00.

Na turnaji sa predstaví 8 reprezentačných výberov. Naše pozvanie prijali reprezentácie Česka, Maďarska, Rakúska a samozrejme naše výbery. Celý turnaj je prípravou pred dvoma významnými podujatiami a to Majstrovstvami sveta U18 , a taktiež pred 1. European games v Baku.

V akcii budete môcť vidieť naše výbery žien a U18. Pre reprezentačný výber U18 dievčat je to posledná generálka pred odchodom na júnové MS U18.

Marek Adamčík (3×3 SBA): Sme veľmi radi, že naše pozvánky prijali reprezentácie okolitých krajín a máme tak možnosť medzinárodnej konfrontácie pred tak významnými 3×3 podujatiami. Rád by som pozval všetkých skutočných fanúšikov aby si prišli pozrieť zaujímavé zápasy a vyjadrili tak podporu či už ženskému reprezentačnému výberu, alebo dievčatám U18.