V sobotu, 11. júla štartujeme SBA 3×3 TOUR 2020. Vzhľadom na situáciu spôsobenú Covid-19, sme boli nútení pre tento rok prerušiť spoluprácu s Českou basketbalovou federáciou a ideme len vo vlastnej réžii. Nič to však nemení na fakte, že je našou snahou priniesť na Slovensko kvalitný trojkový basketbal.  Záujem o prvý turnaj v rámci tour je veľký. V Seredi sa predstaví 33 teamov v štyroch kategóriách. Pripravené sú tri kurty. Teší nás, že v rámci skvalitňovania turnaja po materiálnej stránke predstavíme nový kurt, nové časomiery a nový 3×3 kôš, ktorý pevne veríme dorazí včas?.

Pre účastníkov budú pripravené balíčky, ktoré budú obsahovať tričko, energetický nápoj a vody. V prípade nepriaznivého počasia je pripravená športová hala Sokolovňa. Okrem vecných cien sa v mužskej a ženskej kategórii hrá o zaujímavé prize money v celkovej hodnote 1350 €. Práve prvý turnaj v Seredi môže naznačiť, ktoré z tímov budú hlavnými adeptami na finále a vôbec favoritmi na celkové prvenstvo.

Dôležitá informácia v súvislosti s usmerneniami. Námestie slobody, na ktorom sa turnaj odohráva bude mať jeden kontrolovaný vstup, pripravené budú dezinfekcie,  preto poprosíme návštevníkov aby boli zodpovední.

Základné informácie:

Miesto: Námestie slobody, Sereď

Čas: 10:00 – 20:00