Rýchlym tempom sa presúvame z jedného poduajtia SBA 3X3 Tour 2021 na druhé. V poradí druhou zástavkou v rámci tohto ročníka bola tradičná basketbalová bašta, Komárno. Námestie genreála Klapku, priamo v samom srdci Komárna opäť po roku zažilo špičkový slovenský 3×3 basletbal. Narozdiel od minulého roku, sme tentokrát pre veľký záujem tímov postavili 3 kurty, na ktorých sa v kategóriách mužov a chlapcov do 18 rokov predstavilo 30 tímov.

V mužskej kategórii nechýbal najlepší slovenský tím Meferes, tradičné zastúpenie mal Energy team, nechýbali ano borci z AOS a NepřepeřeteNámVepře a mnoho ďalších. Už v rámci základných skupín sme mali možnosť vidieť kvalitné zápasy a tuhý boj o dve postupové miesta. Súboje vyraďovacej fáze turnaja mali možnosť vidieť diváci prostredníctvom komentovaného live streamu cez nášho mediálneho partnera Šport.sk

Veľká vďaka patrí domácim organizátorom a najmä Ladislavovi Stojanovovi, vďaka ktorému sa slovenská tour vrátila do Komárna opäť po roku. Ďakujeme a tešíme sa o rok na skvelú elektrizujúcu amtosféru.

Záverečné poradie:

  1. miesto: Meferes Slovakia
  2. miesto: Seen
  3.  miesto: 3×3 Košice

Výsledkový servis:

Výlsedkový servis Komárno

Foto:

foto Komárno

Premiéra Svitu  v rámci SBA 3×3 Tour 2021

Veľmi nás teši, že tradičné streetballové podujatie, ktoré sa každoročne koná vo Svite, bude od tohto roku súčasťou SBA 3×3 Tour. Podujatie bude rozdelené do dvoch dní, kedy prvý deň sa odohrajú v rámci TATRAFEST STREETBALLU 2021 mládežnícke kategórie a kategórie dospelých tzv. for fun. V nedeľu prichádza na rad slovenská tour, kde sa na troch kurtoch predstaví v štyroch kategóriách to najlepšie zo slovenského 3×3 basketbalu.

Základné informácie:

TATRAFEST STREETBAL 2021:

Registrácia na náš tradičný 3×3 turnaj prebieha v plnom prúde. Najviac družstiev evidujeme v mládežníckej kategórii do 15 rokov. Dlho neváhaj a prihlás svoje družstvo aj TY. Čaká nás super deň plný zábavy a basketbalu.
Prihlásiť seba a svoj tím môžeš tu: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSehG6HeABeADD…/viewform

Dátum: 17.7.

Miesto:  vonkajší priestor Aréna Svit

SBA 3×3 Tour 2021:

Dátum: 18.7.

Miesto: vonkajší priestor Aréna Svit

Prihlasovanie: prihlasovanie Svit