SBA 3×3 Tour 2023 sa pomaly, ale isto blíži k veľkému finále, v ktorom sa rozhodne, ktorý tím postúpi na prestížnu World Tour. Pred týždňom sme sa stretli v meste, ktoré opäť zažíva basketbalový boom, v Komárne. Vďaka lokálnym partnerom a lokálnemu organizátorovi Lacimu Stojanovovi mali diváci možnosť vidieť celý deň kvalitného 3×3 basketbalu.

Hralo sa v dvoch kategóriách a to OPEN a U18. O turnaj bol enormne veľký záujem, vzhľadom na kapacitné možnosti sme museli obmedziť počty tímov v jednotlivých kategóriách. V Komárne mali možnosť diváci či už priamo na malebnom námestí generála Klapku, alebo prostredníctvom live streamu vidieť v akci 29 tímov, v už spomenutých dvoch kategóriách. Celkovo sa do zápasov zapojilo 115 hráčov v 51 zápasoch. Aj napriek veľkému teplu, mali zápasy skvelú úroveňa diváci na tribunách mohli vidieť kvalitný olympijský šport. Veľká vďaka nášmu lokálnemu partnerovi, mestu Komárno a všetkým ktorí sa na ďalšej skvelej akcii podielali.

Záverečné poradie: OPEN

  1. miesto: BM Stal
  2. miesto: Energy team
  3. miesto: Randriamampionona

Záverečné poradie: U18

  1. miesto: Bums
  2. miesto: Loptoši
  3. miesto: AOS U18

Kompletný výsledkový servis:

SBA 3×3 Tour Komárno (fiba3x3.com)

Fotogaléria:

(2) Facebook

Ďakujeme Komárno, Handlová už sa blížime

Tradičným 3×3 podujatím na námestí Baníkov v Handlovej, ukončíme tohtoročnú kvalifikačnú púť naprieč Slovenskom. Posledná možnosť zabojovať o body do celkovej tabuľky bude túto sobotu, 22. júla. Prihlasovanie trvá do stredy, 19.7.

Základné informácie:

miesto: Námestie Baníkov, Handlová

dátum: 22.7. 2023

predpokladaný začiatok: 9:00

Prihlasovanie + informácie: SBA 3×3 Tour Handlová (fiba3x3.com)