SBA 3×3 Tour pokračuje ďalším podujatím. Premiérovo sa predstavíme v Stupave. Mesto ležiace neďaleko Bratislavy je známe predovšetkým miestnym hádzanárskym klubom. Vďaka novovzniknutej MI basketbalovej akadémii sa začal basketbal masívne rozširovať  a získava popularitu aj v rámci tohto regiónu. Preto sme sa rozhodli spopularizovať basketbal v tomto meste aj pomocou SBA 3×3 Tour.

V spolupráci práve s MI basketbalová akadémia sme na piatok 2.6., pripravili turnaj pre kategórie U15 a U13. Od 16:00 do 20:00 sa na dvoch kurtoch budú odohrávať mládežnícke zápasy chlapcov, dievčat a v mixe. Touto cestou pozývame hráčov, hráčky, kluby, aby sa zúčastnili tohto mládežníckeho turnaja. Prihlasovanie prebieha klasicky cez portál FIBA Stupavské športové hry – youth 3×3 tournament (fiba3x3.com)

Sobota, 3.6., je hlavným hracím dňom SBA 3×3 Tour. Miestom podujatia je športový areál ZŠ kpt. Nálepku v Stupave. Sobotňajší turnaj bude súčasťou veľkého športového dňa, kde okrem špičkového 3×3 basketbalu bude prezentácia rôznych športov v rámci regiónu, bude tam zábava pre rodiny s deťmi, streetfood a iné možnosti zábavy, oddychu, pri sledovaní SBA 3×3 Tour.

Vidím sa v sobotu v Stupave priatelia!

Základné informácie:

SBA 3×3 Tour – Stupavské športové hry (fiba3x3.com)

Miesto podujatia: Základná škola Kpt. Nálepku, Školská 614/2, 900 31 Stupava

Čas: 9:00

Prezentácia tímov: do 8:30

Mapa: MIESTO PODUJATIA